Czym jest Inkubator Przedsiębiorczości?

Nasz Cel główny zakłada zapewnienie lepszych warunków dla rozwoju MŚP na terenie gmin partnerskich - pobudzanie i promowanie lokalnej przedsiębiorczości, kreowanie i zapewnienie warunków do powstawania i rozwoju mikro, małych i średnich firm. Dajemy możliwość prowadzenia firmy w nowoczesnych przestrzeniach biurowych. Tutaj Twoja firma może uzyskać kompleksowe wsparcie biznesowe. Pragniemy, aby Kłodzki Inkubator Przedsiębiorczości stał się dla Ciebie przestrzenią do wykorzystywania nowych możliwości.

czytaj więcej...

Kłodzki Inkubator Przedsiębiorczości kieruje swoją ofertę w pierwszej kolejności do początkujących przedsiębiorców z branży informatycznej i telekomunikacyjnej. Wspieramy również przedsiębiorców działających w obszarach związanych z inteligentnymi specjalizacjami wskazanych w Ramach strategicznych na rzecz inteligentnych specjalizacji Dolnego Śląska.

czytaj więcej...

Nasza oferta skierowana jest do Ciebie, jeżeli

 • zamierzasz rozpocząć działalność gospodarczą
 • prowadzisz działalność gospodarczą nie dłużej niż 36 miesięcy na rynku,
 • szukasz miejsca dla swojej firmy,
 • szukasz przestrzeni na spotkania biznesowe,
 • potrzebujesz przestrzeni z dostępem do infrastruktury biurowej, Internetu i zaplecza,
 • potrzebujesz adresu siedziby swojej firmy.
 • czytaj więcej...

  Inkubator Przedsiębiorczości znajduje się w nowocześnie urządzonych wnętrzach byłych Koszar Białych w Twierdzy Owcza Góra w Kłodzku. Nowoczesna aranżacja przestrzeni, będzie dla Ciebie inspiracją do satysfakcjonującej i komfortowej pracy.

  czytaj więcej...

  Kłodzki Inkubator Przedsiębiorczości znajduje się w nowocześnie urządzonych wnętrzach byłych Koszar Białych w Twierdzy Owcza Góra w Kłodzku. Zapoznaj się z rozkładem pomieszczeń i ich charakterystyką.

  czytaj więcej...

  why us1

  Inkubator Przedsiębiorczości

  Nasz Cel główny zakłada zapewnienie lepszych warunków dla rozwoju MŚP na terenie gmin partnerskich - pobudzanie i promowanie lokalnej przedsiębiorczości, kreowanie i zapewnienie warunków do powstawania i rozwoju mikro, małych i średnich firm.

  Wyślij pytanie

  contact us

  W razie jakichkolwiek pytań proszę czuć się swobodnie w korzystaniu z formularza kontaktowego

  Back to top

  rpo nowe

  Projekt pn. „Utworzenie infrastruktury przeznaczonej dla przedsiębiorców w Kłodzku, Ziębicach i Ząbkowicach Śląskich”, który współfinansowany jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, Osi priorytetowej 1 „Przedsiębiorstwa i innowacje”, Działanie 1.3 Rozwój przedsiębiorczości, Poddziałanie 1.3.1 Rozwój przedsiębiorczości – konkursy horyzontalne, schemat: 1.3 B Wsparcie infrastruktury przeznaczonej dla przedsiębiorców